Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
10
Data : Czwartek, 10 października
11
Data : Piątek, 11 października
12
Data : Sobota, 12 października
19
Data : Sobota, 19 października

Electric Light Orchestra Classic // Phil Bates & Band // Olsztyn

Koncerty
Termin: sobota, 6 lipca

Miejsce: Stare Miasto, Amfiteatr im. Czesława Niemena

Electric Light Orchestra to brytyjska mega grupa działająca w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku.
Jeden z największych zespołów w historii muzyki.
Ich przeboje zna cały świat.
Projekt, który wystąpi przed olsztyńską publicznością został powołany do życia przez Phila Batesa, członka grupy Electric Light Orchestra part II oraz lidera The Orchestra.
Ten brytyjski wokalista, gitarzysta i producent muzyczny współpracował z takimi gwiazdami jak: Fleetwood Mac, Deep Purple, Boston, Black Sabath czy Robert Plant.
Wielu krytyków podkreśla, że to właśnie głos Phila i jego osobowość sceniczna sprawiają, że można się poczuć jak na koncercie z najlepszych lat ELO. Dzięki najwyższej klasy muzykom, którzy tworzą projekt widzowie zostają zabrani w podróż w świat szalonych rytmów rock and rolla i największych przebojów ELO.
Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie utwory jak: All over the world, Last train to London, Livin´ Thing, Mr. Blue Sky, Ticket to the Moon, Calling America, Evil Woman, Don’t bring me down czy Rock and Roll is King.

Support: Frontal Cortex

Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie
6 lipca, godz. 20:30

bilety: 40 zł / 50 zł w dniu wydarzenia

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 1, 10-074 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 19.10.2019