Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2
Data : Poniedziałek, 2 września
3
4
6
9
10
13
17
18

Panel Pt: "depresja Wśród Młodzieży"

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: sobota, 22 czerwca 17:00

Miejsce: Stare Miasto

Projekt „Bądźmy w KONTAKCIE” finansowany przez Europejski Korpus Solidarności rozwija skrzydła do lotu. Grupa inicjatywna „Kaktus” wraz z Fundacją 36i6 jest gotowa do kampanii społecznej w Olsztynie i okolicach zgłębiającej zagadnienie i przeciwdziałającej DEPRESJI WŚRÓD MŁODZIEŻY.
Właśnie wystrzelił pistolet startera i zapraszamy na dedykowany zarówno młodzieży, rodzicom jak i nauczycielom otwarty wykład pt:” „Depresja wśród młodzieży” w ramach wydarzenia Gospel Day na Starówce Olsztyna. To będzie dobrze wykorzystany czas. Zatem bądźmy w kontakcie.

 

Adres
10-019, Stare Miasto 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 20.09.2019