Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Przełam Rutynę W Impro! Warsztat Z Tadkiem Na Lampie!

Warsztaty, Kursy
Termin: niedziela, 23 czerwca 12:00

Miejsce: Kloszart ul. Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn

Zapraszamy na czterogodzinny warsztat impro na LAMPIE z Tadkiem Jaśkiewiczem!


Czy masz poczucie, że Twoje występy impro stają się rutynowe?
Czujesz, że wchodzisz w powtarzające się schematy w spektaklu?
Ciągle tworzysz te same postaci?

Tadek Jaśkiewicz wyrwie Cię z rutyny impro!
Scenę można zacząć na wiele sposobów. Mimo wszystko prawie zawsze zaczynamy w ten sam sposób. Ustalamy kim jesteśmy, gdzie jesteśmy i co się dzieje. A co, jeśli zaczniemy scenę nie wiedząc o niej nic? Na tym warsztacie dowiesz się jak wyjść z rutyny platformowej i zagrać scenki, które nigdy by nie powstały, gdybyś grał "wedle wzorca". Akceptacja i słuchanie nabiorą nowego znaczenia. Twoje sceny odzyskają nieprzewidywalność, a ty odnajdziesz na nowo wolność sceniczną.

Tadek o sobie:
Moja przygoda z improwizacją zaczęła się od programu Whose Line is it Anyway? latem 2007 roku. Obejrzałem jedną scenkę z programu i mi się spodobała. Jednak nie na tyle, by maniakalnie wyszukiwać inne scenki na YouTube. Zmieniło się to parę miesięcy później, gdy zobaczyłem, że ktoś przetłumaczył parę scenek na język polski. Niedługo później dołączyłem do ekipy WhoseLine.pl. Po krótkim czasie przejąłem stery portalu i znalazłem osoby, które pomogły mi w tłumaczeniu, i bez których z pewnością nie dotrwałbym do dziś. Dziś WhoseLine.pl jest największym zbiorem przetłumaczonych odcinków Whose Line is it Anyway?, jak i innych improwizowanych programów. W 2010 roku powstał portal www.impro.info.pl, skierowany dla osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę o improwizacji i znaleźć nowe gry lub ćwiczenia. W 2016 roku powstał portal Improstrefa.pl, który pełni funkcję centralnego punktu w internecie dla środowiska impro. Znajduje się tu baza występów grup z całej Polski, wywiady i relacje z festiwali impro, a także zbiór nagrań występów różnych grup z Polski.

Tak działam w Internecie. A kim jestem "w realu"?
Pierwsze warsztaty improwizacji odbyłem w 2009 roku w Krakowie. Od tego czasu uczestniczyłem w wielu warsztatach improwizacji oraz prowadziłem wiele takich warsztatów. Jeździłem i oglądałem występy różnych grup i teatrów improwizacji, aż w końcu udało mi się założyć własną grupę. W Teatrze Improwizacji To Mało Powiedziane działałem w latach 2013-2017. Teatr odwiedził prawie wszystkie festiwale improwizacji w Polsce. Oprócz tego miałem przyjemność sędziować rozgrywki w ramach Mecz Impro Ligi. Jesienią 2013 roku byłem animatorem publiczności przy programie "I kto to mówi?" na TVP2. Poza sceną jestem fanem seriali wszelakich.

 

Adres
Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 02.06.2020