Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Capitalne Latino - Blue

Taneczne
Termin: środa, 19 czerwca 20:30

Miejsce: Capitano, kapitańska 21

Ruszamy z nowym cyklem tanecznym w urokliwym Capitano na Plaży Miejskiej CRS UKIEL!
Za sterami konsolety tym razem gościnnie z trójmiejskich parkietów Sensual Bailar Night
W programie lekcja Kizomby dla wszystkich chętnych!
Dress code: Blue
Wstęp 15 zł

TAŃCZĄCY W OLSZTYNIE – ŁĄCZCIE SIĘ!
Taniec łączy, jest poza wszelkimi podziałami. Nieważne czy dopiero startujesz czy od lat wymiatasz na parkiecie, nieważne do jakiej szkoły tańca chodzisz, wszystkich nas łączy jedna pasja i jedna miłość, celebrujmy to!

Dla kogo jest ta impreza?
- dla „tanecznych Świeżaków” – jeśli od jakiegoś czasu chodzi Ci po głowie, aby zacząć tańczyć, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, chcesz wbić się w taneczne środowisko, ale nikogo nie znasz i wstydzisz się przyjść, aby nie czuć się obco i nie podpierać ścian, nie potrafisz jeszcze tańczyć, ale w głębi duszy chcesz zacząć – TAK! Ta impreza jest dla Ciebie. Każdego „Świeżaka” serdecznie witamy w naszym gronie i otaczamy go opieką oraz odpowiemy na każde nurtujące pytanie. Weź przyjaciół, znajomych, kogo chcesz i zacznij najpiękniejszą przygodę w swoim życiu.

- dla „Nowicjuszy” – tańczysz już jakiś czas, ogarniasz podstawy, chcesz lepiej poznać kroki i ludzi z tanecznego olsztyńskiego światka, wsiąkłeś w taniec i ciągle Ci mało tańca – TAK! Ta impreza jest dla Ciebie – masz szansę ćwiczyć, tańczyć, śmiać się i ładować endorfiny do krwioobiegu.

- dla „Weteranów” – ogarniasz TAK! Ta impreza jest dla Ciebie! Możesz pokazać co potrafisz, możesz się wytańczyć, możesz obtańcowywać „Nowicjuszy” i „Świeżaków”, dzielić się wiedzą i umiejętnościami, od czasu do czasu pozwolimy Ci zatańczyć z innym Weteranem. tak dla balansu :P

Do zobaczenia! Do zatańczenia :)

 

Adres
Kapitańska 21, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 02.06.2020