Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Teatr Kloszart Czyta: Iwona, Księżniczka Burgunda

Spektakle
Termin: czwartek, 13 czerwca 18:00

Miejsce: Kloszart ul. Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn

Zapraszamy na kolejną odsłonę teatru przy stoliku! Tym razem wzięliśmy na tapet "Iwonę, księżniczkę Burgunda" Witolda Gombrowicza. Tytułowa bohaterka to "nędza wyjątkowa", brzydka, odrzucająca, parszywa dzieweczka - trudno się u niej doszukać zalet. Dziwnym zrządzeniem losu trafia jednak na dwór królewski i staje się kandydatką do ręki samego Księcia. Jak potoczy się ten groteskowy romans? Czy Iwona odnajdzie w sobie seksapil? Przekonajmy się 13 czerwca na Auli Teatralnej.

Reżyseria:
Jakub Świdziniewski

Obsada:
Wiktoria Dąbrowska
Arkadiusz Dziubak
Mateusz Giergowski
Angelika Grubba
Agata Jankowska
Ewelina Jasińska
Karolina Obrębska
Diana Redkiewicz
Jakub Świdziniewski
Wiktoria Tomczyk
Adam Wąsowski

Wstęp jest bezpłatny. Będzie możliwość wrzucenia symbolicznej kwoty do kapelusza po spektaklu, by wspomóc działania Teatru Kloszart.

 

Adres
Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 05.06.2020