Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2
Data : Poniedziałek, 2 września
3
4
6
9
10
13
17
18

Każdego Z Nas Koteł - Przedstawienie

Spektakle
Termin: wtorek, 4 czerwca 19:00

Miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, Zamkowa 2

Historia z cyklu banalnych – młody chłopak zostaje zaproszony na obiad zapoznawczy do rodziców swojej ukochanej. By wywrzeć fenomenalne pierwsze wrażenie na przyszłych teściach, bohater jest przygotowywany do spotkania przez swoją dziewczynę. Opowiada mu, czym rodzice się interesują, gdzie pracują, jaki mają światopogląd i jakich tematów lepiej unikać. Dodatkowo, dla każdego z rodziców wspólnie wybrany drobny upominek „na dobry początek”. Znany schemat? Czy coś mogłoby potoczyć się źle? Uroczysty obiad, którego głównym celem miało być przedstawienie wybranka serca rodzicom, nabierze nieoczekiwanych zwrotów akcji, przepełnionych farsą, a momentami wręcz groteską. Okazuje się, że każdy z bohaterów ma coś do ukrycia, a za sprawą tytułowego „kota” wszystkie maski opadną ujawniając pieczołowicie skrywane oblicza.

Przedstawienie - mamy nadzieję - będzie Was bawić i pobudzi do refleksji.

Wystąpią:

Diana Radkiewicz

Justyna Rutkowska

Jurek Onikijuk

Daniel Sokulski

Scenariusz i reżyseria - Kamil Stańczyk

Dziękujemy MOK za miejsce na próby i Galerii Sowa za możliwość wystawienia przedstawienia.

Wstęp na przedstawienie jest darmowy :)

 

Telefon
502656902
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 20.09.2019