Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

I Otwarta Konferencja Mentoringowa Befest

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: wtorek, 11 czerwca 17:00

Miejsce: Kuźnia Społeczna Marka Kotańskiego 1, 10-166 Olsztyn

I Otwarta Konferencja Mentoringowa BeFest
11.06.2019 godz. 17:00-20:30
- szkolenie z elementami warsztatu na temat mentoringu – Maciej Bennewicz i Anna Prelewicz z Instytutu Kognitywistyki Bennewicz

Konferencja BeFest to pierwsze wydarzenie promujące mentoring w naszym regionie, organizowana jest w ramach programu mentoringowego BeFest, który zainicjowany został przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno - Rozwojowych w lutym 2019 roku.

Czym jest mentoring?
Mentoring to partnerska relacja między mistrzem (mentorem), a uczniem (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału uczenia. Polega na inspiracji, stymulowaniu i doradztwie opartych na bazie wiedzy, doświadczeń życiowych i zawodowych mentorki. Pozwala na świadome zarządzanie życiem i projektowanie własnej przyszłości w szerokiej perspektywie. Mentoring jest procesem dwustronnym – z tej relacji czerpie nie tylko mentee, ale też mentor, który ma szanse zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy i zyskać mnóstwo nowych impulsów do rozwoju osobistego.

Dla kogo?
Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, rozwojem kompetencji i świadomym kształtowaniu kariery zawodowej oraz dla reprezentantów firm i instytucji poszukujących nowych form transferu wiedzy i rozwoju zasobów pracowników.

Co w programie?
W tematykę wprowadzi nas gość specjalny konferencji Maciej Bennewicz – mentor, coach, trener, autor wielu książek i publikacji, dyrektor programowy Instytutu Kognitywistyki, który kształci zawodowych mentorów i coachów oraz pasjonatów rozwoju osobistego.
Maciej Bennewicz przeprowadzi 2-godzinne szkolenie z elementami warsztatu na temat mentoringu.
A wymierne efekty i praktyczne zastosowanie mentoringu przedstawią Mentorzy i Mentee biorący udział w I edycji Programu Mentoringowego BeFest, edycja 2019.

Zgłoszenia?
Konferencja jest BEZPŁATNA, wymagana jest rezerwacja miejsca za pośrednictwem: http://babafest.pl/warsztaty/247/i-otwarta-konferencja-mentoringowa-befest-

Jeżeli w ramach udziału w konferencji chcesz pomóc innym, zapraszamy do wsparcia Banku Żywności. 20 złotych = aż 320 posiłków dla głodnych osób ufundowanych przez Bank Żywności.
Przelej 20 złotych na konto:
Bank Żywności 06 1930 1611 2400 0400 4551 0005
z tytułem wpłaty: darowizna – Konferencja BeFest

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji:
http://babafest.pl/mentoring
https://www.facebook.com/BeFestmentoring/

 

Adres
Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Olsztynie, Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej, Marka Kotańskiego 1, 10-167 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 06.06.2020