Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Sztafeta Rodzinna Wakacyjny Budzik

Rekreacja
Termin: sobota, 8 czerwca 10:00

Miejsce: Park Centralny

Bieganie jest fajne. Do tego możemy zrobić coś dobrego – pomaganie przez bieganie. Nadrzędnym celem naszych zawodów jest zbiórka środków na rehabilitację Moniki Kuśnierz. Ponad to chcemy upowszechniać kulturę fizyczną i sport wśród dzieci i integrować różne środowiska sportowe z Warmii i Mazur.
Zawody odbędą się 8 czerwca 2019r. – sobota – godzina 10:00 (start pierwszej tury – szczegóły w regulaminie). Miejscem biegu będzie Park Centralny w Olsztynie – okolice fontanny.
Biuro zawodów:
a. Otwarcie o godzinie 9:00.
b. Znajdować się będzie w pobliżu linii startu i mety przy fontannie w Parku Centralnym.
Rodzinna Sztafeta – w biegu mogą uczestniczyć drużyny składające się przynajmniej z jednego dziecka bądź jednego dorosłego (przy czym najmłodszy członek drużyny nie może mieć więcej niż 13 lat). Dopuszczalne konfiguracje drużyny:
a. 1 dorosły + dwójka dzieci do 13 lat
b. 2 dorosłych + dziecko do 13 lat
c. 1 dorosły + jedno dziecko starsze niż 13 lat + 1 dziecko młodsze niż 13 lat
Rejestracja odbywać się będzie przez stronę internetową – link do rejestracji niebawem. W momencie rejestracji należy podać nazwisko lub nazwę drużyny. Każda drużyna otrzyma pałeczkę sztafetową (jedną na drużynę). Każda drużyna ma do pokonania dystans ok 1,6 km podzielony na 3 części (zmiany):
d. I zmiana ok. 800 m
e. II zmiana ok. 600m
f. III zmiana ok. 200 m
g. Na III zmianie powinien biec najmłodszy członek drużyny.
h. Małe dzieci (do lat 3) mogą biec w asyście swoich rodziców/opiekunów.

NAJWAŻNIEJSZE – ZGŁOSZENIA DO BIEGU
1. Organizator ustala limit startujących, który wynosi 100 zgłoszonych drużyn. Limit uczestników może zostać przez organizatora zmieniony.
2. Zgłoszenia można dokonywać poprzez stronę internetową https://elektronicznezapisy.pl/event/3912.html bądź w biurze zawodów w dniu biegu.
3. Opłatę startową stanowi wpłata darowizny na rzecz rehabilitacji Moniki Kuśnierz poprzez stronę www.siepomaga.pl/budzimy-monike w tytule przelewu (na stronie siePomaga.pl) należy wpisać „Wakacyjny Budzik – Nazwa Drużyny”
4. Istnieje również możliwość wniesienia dobrowolnej opłaty (nie mniejszej niż 5 zł) w dniu biegu.
5. Na stronie zapisów podana kwota to 5zł - liczymy, że każdy wesprze nasz bieg wielokrotnością piątki :-)

CAŁOŚĆ DAROWIZNY ZOSTANIE PRZEKAZANA NA REHABILITACJĘ MONIKI KUŚNIERZ

 

Adres
Park Centralny, Emilii Plater 14, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 06.06.2020