Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6
10
15
17
20
27
29

Vi Ogólnopolska Konferencja "wspieranie Małżeństwa I Rodziny"

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: czwartek, 23 maja 10:00

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

Katedra Praw Człowieka, Prawa Europejskiego i Kanonicznego, Katedra Prawa Cywilnego WPiA UWM oraz Rada ds. Rodzin Województwa Warmińsko- Mazurskiego, przy współudziale trzech kół naukowych (Studenckie Koło Naukowe Prawa Wyznaniowego „Fides”, Studenckie Koło Naukowe Prawników Kanonistów, Koło Nauk Cywilistycznych), serdecznie zapraszają Państwa do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawa Małżeńskiego i Rodzinnego "Wspieranie małżeństwa i rodziny w ustawodawstwie państwowym i kościelnym", która odbędzie się 23 maja 2019 r. w Centrum Konferencyjnym UWM w Olsztynie.

Zamierzeniem organizatorów konferencji jest naukowe pogłębienie dyskusji na temat różnorodnych instrumentów przewidzianych w prawie służących ochronie małżeństwa i rodziny, w kontekście dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Owocem referatów i konferencyjnej dyskusji ma być wskazanie możliwych nowych rozwiązań legislacyjnych i praktycznych w zakresie lepszego wspierania małżeństwa i rodziny. Tematykę można potraktować wielopłaszczyznowo.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Pani Senator Bogusławy Orzechowskiej.

Opłata za udział w konferencji wynosi:
- 100 zł dla studentów i doktorantów i obejmuje: koszty uczestnictwa, wyżywienie (przerwa kawowa, obiad), publikację
- 200 zł dla pozostałych osób i obejmuje: koszty uczestnictwa,
wyżywienie (przerwa kawowa, obiad), publikację

Zapraszamy również do zgłoszenia udziału w konferencji w roli słuchacza.

 

Adres
Benedykta Dybowskiego 11, 10-719 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 30.05.2020