Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Elektroniczne Podróże 050

Taneczne
Termin: sobota, 25 maja 22:00

Miejsce: Pijana Czapla

Rok temu, 04.05.2018 roku na falach radia UWM FM wystartowała audycja Elektroniczne Podróże - UWM FM, gdzie co tydzień możecie usłyszeć sporą dawkę szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Teraz chciałbym Wam wszystkim podziękować za pierwsze 50 podróży jakie ze mną odbyliście i zaprosić do Pijanej Czapli na świętowanie tego wydarzenia w wersji klubowej.
Michał Piasecki

Miejsce: Pijana Czapla (Olsztyn, Górna 1)
Data: 25.05.2019
Start: 22:00
Wejście 10 PLN

Zagrają dla Was:

Malvee (Poznań)

Pierwsze kroki muzyczne sięgają lat 2001/2002. Techniczne umiejętności zdobywała sama, podpatrując starszych stażem kolegów po fachu. Muzyce poświęca bardzo dużo czasu, a jej wybredność co do brzmienia i jakości tracków spotkamy podczas każdego występu w klubie, radio czy podczas regularnych podcastów na profilu Soundcloud. Wychowana na klasykach house`owych i speed garage`ach. Od wielu lat wierna muzyce techno, ale potrafi w swoich setach w świetny sposób połączyć cięższe brzmienia z lżejszym uniesieniem. Najważniejsze live sety: Smolna, Luzztro, Jasna1, Sfinks 700, Drugi Dom, INQbator, Lab, 8 Bitów, regularnie od 2012r Big Boat Party, SQ na Dziedzińcu.
www.fb.com/malveeofficial
www.soundcloud.com/djmalvee


TAS (Olsztyn)

TAS to olsztyński kolektyw, w którego skład wchodzą Ntrst i Feel oraz Kasia. Na scenie od 2005 roku. Organizatorzy dziesiątek imprez na terenie Olsztyna. Ciężko określić ich styl. Od breakbeat'u po techniczne brzmienia, zawsze i niezmiennie dominuje głęboki bas, a wszystko to okraszone jest wyjątkowym wokalem Kasi.
www.fb.com/TAS.Olsztyn
www.soundcloud.com/tas-pl


BPmusic (Poznań)

DJ, promotor i entuzjasta muzyki house i techno. Bartek Piekarski pochodzi z Poznania. Kiedy nie występuje, spędza czas w studiu, tworząc własną muzykę. Miał dużo czasu, aby rozwinąć swoje brzmienie. Jak mówi wszystko zależy od nastroju i miejsca. Potrafi zagrać delikatne house music przez deep house który sprawia iż czujesz się odprężony. Gra też mocne techniczne brzmienia, które dają wrażenie jak byś był na wielkim evencie. Obecnie jeden z rezydentów klubu HAH Poznań, grał też m. in. w SQ (Poznań) i Luzztro (Warszawa). Jego motto to „Nie dziw się, gdy nagle zaczynasz tańczyć.”

www.fb.com/BPmusicc
www.soundcloud.com/bpmusic_official


Piasecki (Olsztyn)

Autor audycji Elektroniczne Podróże - UWM FM. Uwielbia każdy gatunek muzyki elektronicznej. Zaczynał od słuchania na kasetach pod koniec lat 90-tych trance’u z holenderskich stacji radiowych. Obecnie najbliżej jego sercu są progresywne i techniczne brzmienia, ale lubi też odprężyć się czy depo-house’owych dźwiękach.

 

Telefon
575 191 616
Adres
Górna 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 02.06.2020