Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6
10
15
17
20
27
29

Slow Jogging + Trening Pilates Na Słonecznej Polanie

Rekreacja
Termin: niedziela, 12 maja 10:00

Miejsce: Słoneczna Polana

Szukasz treningu o niskiej intensywności, który pomoże Ci rozpocząć przygodę z aktywnością. Slow Jogging może być dobrym wyborem właśnie dla Ciebie. My biegamy w strefie komfortu i dbamy o zdrowy i przyjemny ruch w dobrym towarzystwie.
W imieniu Slow Jogging Olsztyn oraz OSiR Olsztyn zapraszamy na trening. Bonusem po sesji Slow będzie trening wzmacniający mięśnie gorsetu / Core - Pilates. Weź matę lub koc !! (oczywiście jak pogoda nam dopisze).

Slow Jogging jest rodzajem rekreacyjnego treningu biegowego, który charakteryzuje się wolnym tempem. Prędkość wynosi średnio 4-6 km na godzinę, czyli jest porównywalna do dynamicznego spaceru. Dzięki temu, że trening jest prosty i nie wymaga dużego wysiłku, mogą go trenować praktycznie wszyscy niezależnie od wieku. Podczas, nawet tak spokojnego biegania, spalamy dwa razy więcej kalorii, niż podczas chodu. Bieg towarzyski z uśmiechem na twarzy. Dzięki tej przyjemnej formie ruchu, uprawianej regularnie zachowasz młodość oraz atrakcyjną sylwetkę :). Slow Jogging daje możliwości ! . Osoby początkujące mogą zacząć od marszu.

10.00 Slow Jogging - rozgrzewka + trening + stretching ( uśmiech na twarzy w pakiecie) trwają ok 60 min.
11.00 Pilates / Core trening - ok 45 min. / Słoneczna Polana

Miejsce spotkania: Olsztyn, Słoneczna Polana Sielska 38
Planowany dystans - 5 km.
Załóż swobodny strój oraz sportowe obuwie.

 

Adres
Sielska 38A, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 30.05.2020