Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Nabucco / Olsztyn 24.11.19

Koncerty
Termin: niedziela, 24 listopada 19:00

Miejsce: Hala "Urania"

Giuseppe Verdi - Nabucco
24.11.2019 Hala Urania
➡️ BILETY:
wkrótce w sprzedaży

Jedna z najsłynniejszych oper wszech czasów „Nabucco”
już jesienią w pięciu miastach w Polsce!
Agencja Artystyczna Pro Musica zaprasza na dzieło Giuseppe Verdiego, które od momentu premiery wpisało się w stały repertuar największych scen operowych świata. Wzniosła i przepełniona emocjami muzyka wzrusza publiczność już od ponad 200 lat.
W rolę tytułową ponownie wcieli się charyzmatyczny Giulio Boschetti, który zdobył serca polskiej publiczności niepowtarzalną barwą głosu, a także pełną ekspresji grą sceniczną. Obok niego wystąpią m. in.: Silvia Rampazzo (Abigaile), Damian Konieczek (Zaccaria), Monika Piechaczek (Anna), Jarosław Zawartko (Arcykapłan).
Roncole Verdi Orchestra and Choir poprowadzi maestro Jerzy Salwarowski.
Nasza produkcja „Nabucco” zostało wystawione po raz pierwszy 31.10.1994 roku w Stuttgarcie. Od tego momentu prezentowano ją już z wielkim powodzeniem na ponad 200 prestiżowych scenach, m. in.: Tonhalle w Zurychu, International Congress Center w Berlinie, Theatre d'Esche w Luksemburgu, Theatre de Beaulieu w Lozannie, Alte Oper we Frankfurcie.

Bilety: https://www.eventim.pl/tickets.html?affiliate=KIW&fun=evdetail&doc=evdetailb&key=1309300$11813620

 

Adres
Hala Urania, Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 22.02.2020