Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Hubert Szczęsny Trio/ Galeria Sowa/ Olsztyn

Koncerty
Termin: czwartek, 6 czerwca 19:30

Miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, Zamkowa 2

Zapraszamy na koncert w Galerii Sowa
Hubert Szczęsny Trio
6 czerwca 2019 r. godz.19.30

Hubert Szczęsny ur. 5 lutego 1989 roku w Lesznie (woj. wlkp.)
Pasja oraz wielka miłość do muzyki skłoniła go do założenia swojego pierwszego zespołu Nie strzelać do pianisty (2011), z którym odnosił wiele sukcesów na różnych festiwalach muzycznych w Polsce jak i za granicą.

Charakterystyczny głos o niespotykanej barwie oraz charyzma sceniczna Huberta w powiązaniu z bardzo dobrze rozumiejącą się sekcją rytmiczną zespołu przekłada się na piękne kompozycje, które można określić terminem z gatunku muzyki World Music.

Repertuar to w większości autorskie kompozycje podparte coverami w ich własnych niepowtarzalnych aranżacjach.

Podczas 6 lat aktywności artysta zagrał solowo oraz z zespołem ok. 800 koncertów w Polsce jak i za granicą (kluby,plenery), gdzie dzielił scenę z takimi gwiazdami polskiej sceny jak
Ania Dąbrowska, Patrycja Markowska Andrzej Krzywy z zespołem De Mono, zespół Bajm czy LemON.

Występował na dużych scenach największych festiwali w Polsce takich jak: Suwałki Blues Festiwal, Gdynia Blues Festiwal, Rawa Blues w Katowicach, Jimiway Festiwal czy Olsztyńskie Noce Blueso we.

Artysta ma za sobą dwie europejskie trasy koncertowe
(Niemcy, Holandia, Francja, Włochy,Czechy) oraz wyprawę za ocean, gdzie reprezentował Polskę w ogólnoświatowym konkursie International Blues Challenge w Memphis, Tennessee USA.

W Olsztynie zagra ze znakomitym pianistą jazzowym Jackiem Winkielem oraz gitarzystą Maćkiem Knopem.

 

Telefon
502656902
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 06.06.2020