Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : Sobota, 1 czerwca
2
Data : Niedziela, 2 czerwca
5
Data : Środa, 5 czerwca
6
Data : Czwartek, 6 czerwca
7
Data : Piątek, 7 czerwca
8
Data : Sobota, 8 czerwca
11
Data : Wtorek, 11 czerwca
14
Data : Piątek, 14 czerwca
15
Data : Sobota, 15 czerwca
16
Data : Niedziela, 16 czerwca
18
Data : Wtorek, 18 czerwca
21
Data : Piątek, 21 czerwca
22
Data : Sobota, 22 czerwca
23
Data : Niedziela, 23 czerwca
26
Data : Środa, 26 czerwca
27

Gramy Dla Seby

Koncerty
Termin: sobota, 29 czerwca 18:00

Miejsce: Klub Nowy ANDERGRANT

? KONCERT CHARYTATYWNY NA RZECZ SEBASTIANA SZOSTKA ?

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OPISEM ???

SEBA:
-> Sebastian to 22-dwu latek, który od urodzenia choruje na zanik mięśni typu Duchenne'a. Jest to niezwykle ciężka i nieuleczalna choroba. Aby nieco ją zatrzymać, wymagana jest stała rehabilitacja i odpowiednia suplementacja. Sebastian ma też respirator, który wspomaga go oddechowo. Jednak mimo tych wszystkich problemów, Seba nie poddaje się i walczy jak lew. Chwyta każdą chwilę i bierze z niej, ile się tylko da. To prawdziwy wojownik! Niedawno nawet zdobył zawód! TAK, zawód! Ukończył studium policealne na kierunku Technika Administracji i zdał bardzo dobrze egzaminy zawodowe

CEL:
-> wyjazd na turnus rehabilitacyjny do Gdańska

PO CO:
-> Seba co roku wyjeżdża do sanatoriów, aby cały czas pozostawać w dobrej kondycji, aby jego stan się nie pogorszył, aby choroba nie wzięła góry. Tak jak wspominaliśmy, rehabilitacja w przypadku Seby to podstawa, ratunek, najważniejsza rzecz. Dlatego, kiedy dowiedzieliśmy się, że w tym roku nie ma funduszy na wyjazd, bo nie dostał dofinansowania, postanowiliśmy działać! PRAGNIEMY, ABY SEBASTIAN MÓGŁ POJECHAĆ I ĆWICZYĆ! ABY NIE DAŁ ZA WYGRANĄ I KOPNĄŁ CHOROBĘ PO RAZ KOLEJNY W TYŁEK!

❗ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW WKRÓTCE ❗

❤ BĄDŹCIE Z NAMI ❤
❤ POMÓŻMY SEBIE ❤
❤ W KUPIE SIŁA ❤

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Kołobrzeska 32, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 19.06.2019