Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6
10
15
17
20
27
29

Bożena Kraczkowska 20 Lecie Pracy Twórczej

Koncerty
Termin: wtorek, 7 maja 18:00

Miejsce: U Artystów

ZAPRASZAM!
Bądźcie z nami 7 maja (wtorek). Zapraszam do klubu U Artystów w Olsztynie. Pod skrzydłami Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka świętować będziemy moje 20-lecie pracy twórczej! Zaśpiewają nam Karolina Drozdek i Cezary Makiewicz, teksty zinterpretuje świetna aktorka i wokalistka - Marta Andrzejczyk, będzie z nami także nieziemskaMarjela Flow Ef, której ilustracje możemy podziwiać w ostatniej mojej książce pt. CZUBEK. A na ścianach klubu moje fotogramy! Wieczór poprowadziElżbieta Mierzyńska - Andymian. Oj się zadzieje! Rezerwujcie proszę 7 maja. Zaczynamy o godz. 18.00 :) Wstęp wolny - ZAPRASZAM! <3

 

Adres
Hugona Kołłątaja 20, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 30.05.2020