Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2
Data : Poniedziałek, 2 września
3
4
6
9
10
13
17
18
28
Data : Sobota, 28 września

Warsztaty Komiksowe Z Karolem Krl Kalinowskim - Bookfest 2019

Warsztaty, Kursy
Termin: piątek, 26 kwietnia 10:00

Miejsce: Książnica Polska

Karol KRL Kalinowski - jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych rysowników oraz scenarzystów komiksowych w Polsce. Wielokrotnie nagradzany m.in. za niezwykle oryginalny i poruszający komiks "Łauma". Grafik i ilustrator, który współpracował z "Tygodnikiem Warmińskim" oraz "Światem Gier Komputerowych". Twórca fontu "kaerel font".

26.04.2019 roku, w dwóch osobnych panelach, odbędą się prowadzone przez Karola Kalinowskiego warsztaty komiksowe.

10:00 - 11:15 - "DLACZEGO KOMIKS?"
Dlaczego rysownik tworzy historie? Dlaczego pisarz ubiera opowieści w rysunki? Czym tak naprawdę jest komiks i co charakteryzuje to medium? Jak zacząć rysować? Jak nie poddać się w trakcie? Jak wydać swój album? Jak to wszystko wygląda od strony technicznej? Odpowiedzi na te i inne pytania czekają na Was w jednym, zgrabnym pakiecie.

12:00 - 13:15 - "KOMIKS NIEMOŻLIWY"
W komiksie możemy pokazać zapach, dźwięk i temperaturę, a przy pomocy kilku kresek jesteśmy w stanie wprawić narysowane obiekty w ruch. Potrafimy pokazać coś, co jest niewidzialne lub kolorowe, nawet jeżeli użyjemy jedynie czarnego tuszu. Czysta magia, a do tego na wyciągnięcie ręki z ołówkiem! (warsztaty zalecane dla dzieci w wieku 8-14 lat)

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

 

Telefon
506 689 996
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
źródło wydarzenia
Adres
Plac Jana Pawla II 2/3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 12.07.2020