Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Spotkanie Autorskie Z Łukaszem Orbitowskim - Bookfest 2019

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: wtorek, 23 kwietnia 18:00

Miejsce: Książnica Polska

Łukasz Orbitowski - człowiek wielu talentów. Pisarz, dziennikarz muzyczny, felietonista. Sztukmistrz współczesnej powieści grozy i literatury obyczajowej. Współpracował z "Nową Fantastyką", "Przekrojem", "Gazetą wyborczą"; prowadzi program "Dezerterzy" w TVP Kultura. Nagradzany m.in. Paszportami Polityki i Nagrodą im. J. Zajdla, nominowany do Nagrody Literackiej "Nike". Twórca wyrazisty i bezkompromisowy, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Już 23.04.2019 roku - w ramach olsztyńskich obchodów Światowego Dnia Książki BOOKFEST - ten znakomity polski pisarz zawita do Centrum Książki w Olsztynie, gdzie na Scenie Literackiej opowie nie tylko o swoich dotychczasowych dziełach, lecz również o nadchodzącej premierze powieści "Kult".

Serdecznie zapraszamy!

 

Telefon
506 689 996
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
źródło wydarzenia
Adres
Plac Jana Pawla II 2/3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 17.02.2020