Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Spotkanie Autorskie Z Wiolettą Sawicką - Bookfest 2019

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: czwartek, 25 kwietnia 19:00

Miejsce: Książnica Polska

Wioletta Sawicka - warmińska pisarka, pedagog, dziennikarka radiowa i telewizyjna. Autorka poczytnych powieści skierowanych do kobiet. Tworzy literaturę obyczajową, w której główny nacisk kładzie na relacje międzyludzkie, nierzadko trudne i skomplikowane, a jej bohaterowie mierzą się nie tylko z przeciwnościami losu, lecz również własnymi słabościami.

Spotkanie autorskie z Wiolettą Sawicką odbędzie się już 25.04.2019 roku o godzinie 19:00, na Scenie Literackiej olsztyńskiego Centrum Książki.

Serdecznie zapraszamy!

 

Telefon
506 689 996
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
źródło wydarzenia
Adres
Plac Jana Pawla II 2/3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 17.02.2020