Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
10
Data : Czwartek, 10 października
11
Data : Piątek, 11 października
12
Data : Sobota, 12 października
19
Data : Sobota, 19 października

Gala Operowo Operetkowa

Koncerty
Termin: niedziela, 28 kwietnia 19:00

Miejsce: CEiIK

Najpiękniejsze sceny z oper i operetek - koncert w wykonaniu Grupy Operowej Sonori Ensemble w Filharmonii Częstochowskiej! Podczas koncertu usłyszą Państwo słynne: czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe i popularne piosenki oprawione barwnym komentarzem to niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń. W trakcie spektaklu zabrzmią najsłynniejsze sceny z oper: „Traviata”, „Lakme”, „Carmen”, „Opowieści Hoffmanna”, „Don Giovanni” i wiele innych. Powróci czar dawnego Wiednia ukryty w najpiękniejszych scenach operetkowych z przebojów "Księżniczka czardasza", "Wesoła wdówka" i "Zemsta nietoperza". Nie zabraknie także wirtuozowskich popisów pianistycznych. Koncert galowy w towarzystwie utalentowanych artystów z Pragi, Berlina, Krakowa i Wrocławia to niezapomniany, przebojowy wieczór!

 

 

 

Telefon
89 513 17 36 lub 693 94 30 74
Strona WWW
źródło wydarzenia
Adres
Parkowa 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 19.10.2019