Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Wolny Slam Vol. 2

Spektakle
Termin: czwartek, 25 kwietnia 18:30

Miejsce: Zaułek, Olsztyn, Rodziewiczówny

Hejo, Hej! Gotowi na kolejne starcie? Po pierwszym spotkaniu (bądź co bądź - petardzie!) szykujcie ołówki, pióra, pisaki i telefony - OGŁASZAMY WOLNY SLAM - STARCIE 2!

Drodzy Twórcy!
Czy oprócz talentu drzemie w Was odwaga i gotowość do stworzenia prawdziwego show? Jesteście otwarci na performatywne formy prezentacji tekstów? Nie boicie się rywalizacji i żywej, dynamicznie oceniającej publiki?
Jeśli na większość pytań odpowiedzieliście TAK - wbijajcie na offowe, oddolne slamy poetyckie, które na dobre wróciły do Olsztyna!

PUBLIKO! Szczerze i bez wahania oceniaj, chwal i recenzuj autorów - TO TY DECYDUJESZ KTO ZWYCIĘŻY!

Miej ze sobą 5 złotych i min 5 tekstów i
bądź otwarty na improwizację!

❗❗❗ UCZESTNIKU LUB OBSERWATORZE - ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM https://www.facebook.com/notes/wolny-slam/regulamin-slam/2231154116904686/ ❗❗❗ A W RAZIE PYTAŃ - PISZ ŚMIAŁO!

 

Adres
Marii Rodziewiczówny 8, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 24.02.2020