Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Slow Jogging - Poranna Dawka Energii I Uśmiechu

Rekreacja
Termin: niedziela, 14 kwietnia 10:00

Miejsce: Plaża Miejska

Szukasz treningu o niskiej intensywności, który pomoże Ci rozpocząć przygodę z aktywnością. Slow Jogging może być dobrym wyborem właśnie dla Ciebie. My biegamy w strefie komfortu i dbamy o zdrowy i przyjemny ruch w dobrym towarzystwie.
W imieniu Slow Jogging Olsztyn oraz OSiR Olsztyn zapraszamy na trening.

Slow Jogging jest rodzajem rekreacyjnego treningu biegowego, który charakteryzuje się wolnym tempem. Prędkość wynosi średnio 4-6 km na godzinę, czyli jest porównywalna do dynamicznego spaceru. Dzięki temu, że trening jest prosty i nie wymaga dużego wysiłku, mogą go trenować praktycznie wszyscy niezależnie od wieku. Podczas, nawet tak spokojnego biegania, spalamy dwa razy więcej kalorii, niż podczas chodu. Bieg towarzyski z uśmiechem na twarzy. Dzięki tej przyjemnej formie ruchu, uprawianej regularnie zachowasz młodość oraz atrakcyjną sylwetkę :). Slow Jogging daje możliwości ! . Osoby początkujące mogą zacząć od marszu.

Rozgrzewka + trening + stretching ( uśmiech na twarzy w pakiecie) trwają ok 60 min.
Miejsce spotkania: Olsztyn, Plaża Miejska ul. Kapitańska 23 ( obok wypożyczalni sprzętu sportowego) godz. 10.00
Planowany dystans - 5 km.
Załóż swobodny strój oraz sportowe obuwie.

 

Adres
Plaża Miejska, 10-001 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 17.02.2020