Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Xi Wiosenne Targi Ogrodnicze "pamiętajcie O Ogrodach"

Inne
Termin: niedziela, 28 kwietnia 09:00

Miejsce: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn

Już dzisiaj zapraszamy na jedenastą odsłonę Wiosennych Targów Ogrodniczych „Pamiętajcie o ogrodach”, która odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia 2019 r. na terenie Ośrodka, przy ulicy Jagiellońskiej 91 w Olsztynie.
Zachęcamy do udziału w przedsięwzięciu, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez plenerowych w regionie i od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i mieszkańców Olsztyna oraz okolic a nawet całego województwa.
Wiosenne Targi są symbolem otwarcia nowego sezonu w sadzie i ogrodzie. Podczas dwóch dni zaprezentujemy szeroki asortyment krzewów ozdobnych i owocowych, kwiatów rabatowych i balkonowych, rozsad warzyw i ziół. Swoją ofertę pokażą producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń do prac ogrodowych, wyposażenia i aranżacji ogrodów, produktów i rozwiązań z zakresu energii odnawialnej i efektywności energetycznej. Targi są również doskonałą okazją do kultywowania tradycji regionu, stąd nie zabraknie stoisk z tradycyjną żywnością oraz wyrobami rękodzielniczymi twórców ludowych. Dla najmłodszych zwiedzających przygotujemy pełną atrakcji wioskę dziecięcą jak również pokaz zwierząt futerkowych, drobiu ozdobnego, gołębi rasowych.

 

Adres
Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 17.02.2020