Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9
23
30

Data Science Olsztyn #3

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: czwartek, 11 kwietnia 18:00

Miejsce: Browar Warmia

Co? Data Science Olsztyn #3

Dla kogo? Data scientists, analitycy, programiści - wszyscy zainteresowani narzędziami i metodami pracy z danymi.

Kiedy? 11.04.2019 (czwartek) o 18:00

Gdzie? Browar Warmia (Nowowiejskiego 15)

Rejestracja obowiązkowa, liczba miejsc ograniczona:
https://datascienceolsztyn3.evenea.pl/

Agenda:

18:00 - Start

18:10 - "Czy da się przewidzieć wyniki wyborów lokalnych?" Paweł Szczur (datainq / kandydat do Rady Miasta Olsztyn 2019)

Jak wyglądają wybory z perspektywy danych? Kto kandyduje na prawdę, a kto jest tylko zapychaczem na liście? Czy miejsce na liście ma znaczenie?

18:40 - "Wykrywanie obiektów w Tensorflow" - Karol Majek (Deep Drive PL)

Karol Majek był mentorem w Udacity programie Self-Driving Car Nanodegree, a obecnie prowadzi bloga o samochodach autonomicznych i sztucznej inteligencji: DeepDrive.pl Organizuje regularne spotkania osób zainteresowanych pojazdami autonomicznymi w Warszawie w ramach Warsaw Self-Driving Cars.

Pracuje w NASKu gdzie zajmuje się robotyką mobilną. Jego głównym zainteresowaniem jest percepcja. Zajmuje się przetwarzaniem obrazu i zastosowaniem głębokich sieci neuronowych, szczególnie w zastosowaniu do wykrywania obiektów na obrazach. Brał udział w wielu zawodach robotycznych: Eurathlon, ELROB, DARPA VRC, Self-Racing Cars, F1/10.

 

Adres
Feliksa Nowowiejskiego 15, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 12.07.2020