Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Trening Kreatywności - Creative Quest 1: Fryzjer Z Dna Można

Gry, Turnieje
Termin: poniedziałek, 8 kwietnia 17:45

Miejsce: Masoneria

UWAGA: Termin wydarzenia został zmieniony na 8 kwietnia na godzinę 18:00. Jeśli gdziekolwiek zobaczysz inną datę, wiedz, że świat próbuje cię oszukać.

❗️❗️ Już 8 kwietnia wpadaj do Masonerii i potrenuj swoją kreatywność razem z nami ❗️❗️

Specjalnie dla Was zaplanowaliśmy wyjątkowy trening kreatywności ???, w którym nie zabraknie dobrej zabawy ?, szalonej przygody, gry zespołowej ?, salw śmiechu ??, rywalizacji ⚔️ oraz niekonwencjonalnej wędrówki po świecie absurdów! ????

Popracujemy nad Waszym “myśleniem spoza pudełka” ??, nad mnogością Waszych skojarzeń, nad słowotwórstwem, nad prędkością wymyślania rozwiązań i nad wieloma innymi umiejętnościami, które z pewnością przydadzą Wam się w pracy, w kontaktach z bliskimi, na imprezach i gdziekolwiek jeszcze postanowicie je zabrać i użyć! ;)

Do zobaczenia!


❓ Czym dokładnie jest Creative Quest ❓

Creative Quest to nic innego jak trening kreatywności z elementami grywalizacji. Celem takiego treningu jest wspomaganie rozwoju, wspomnianego już wyżej, "myślenia spoza pudełka", umiejętności zadawania pytań oraz rozwiązywania problemów.
Pierwszą odsłoną tego projektu jest rozgrywka planszowa w naszym autorskim uniwersum: Miasteczko Bredni. Zadania (questy), z którymi zmierzą się gracze oparte są na podstawowych ćwiczeniach rozwijających twórczość, mnogość skojarzeniową, myślenie pytajne oraz prędkość kreowania rozwiązań. Uczestnicy rozgrywki w Miasteczku Bredni będą musieli wykazać się swoimi umiejętnościami pisania, klejenia, rysowania, składania, rymowania, wycinania czy lepienia - wszystko po to, żeby WYMYŚLIĆ… ;)

❓ Co powinienem wiedzieć o Miasteczku Bredni ❓

Miasteczko Bredni to miejsce, którego dewizą jest

Nie "dlaczego?", a "dlaczego nie?"

Prościej ujmując jest to miejsce, w którym wszystko jest możliwe.
DOSŁOWNIE wszystko.


❓ Jak zostać graczem ❓

Bilety na wydarzenie już na Ciebie czekają (jeszcze ciepłe i pachnące!). Druga pula biletów Standard dostępna jest do 16. marca w promocyjnej cenie 55zł (cena wyjściowa to 75zł), dlatego nie ma co zwlekać.

UWAGA: Jeżeli planujesz zagarnąć ze sobą swoich wyjątkowych znajomych, to daj nam koniecznie znać, gdyż przewidujemy zniżkę dla grup powyżej 3 osób przy jednorazowym zakupieniu biletów :)


❓ Gdzie i kiedy gramy ❓

Widzimy się 8 kwietnia 2019 o 18:00 w otulonej obłokami Masonerii. Teren rozgrywki znajduje się w Olsztynie przy ul. Kołłątaja 20, na pierwszym piętrze - tuż nad Restauracją u Artystów.

Rozkład jazdy:
17:45 - rejestracja i losowanie drużyn,
18:15 - networking,
18:30 - start rozgrywki,
20:30 - koniec gry,
20:45 - ogłoszenie i koronacja zwycięzców,
21:00 - koniec wydarzenia i początek afterparty.

❗️❗️ Przypominamy również, że - z racji lokalizacji i tematyki zadań - wydarzenie jest kierowane do osób pełnoletnich!

 

Adres
Hugona Kołłątaja 20, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 22.02.2020