Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Rodzinne Warsztaty W Bwa: Fotomontaże

Warsztaty, Kursy
Termin: niedziela, 14 kwietnia 12:00

Miejsce: BWA - Biuro Wystaw Artystycznych

Galeria Sztuki BWA w Olsztynie serdecznie zaprasza rodziców, dziadków oraz opiekunów wraz z pociechami na niedzielne warsztaty plastyczne, 14 kwietnia o godz. 12.00 w siedzibie galerii - Piłsudskiego 38, Olsztyn.

Czy chciałbyś zmienić otaczający Cię świat? Może dodać kilka huśtawek na placu zabaw lub pomalować drzewa na różowo? A może zamieszkać na innej planecie? Możesz zbudować świat swoich marzeń na warsztatach plastycznych w BWA. Zanim dowiesz się czym jest fotomontaż i stworzysz wyobrażony świat, zwiedzimy dwie fotograficzne wystawy: Jacqueline Livingston. W cieniu feminizmu. Na obrzeżach sztuki amerykańskiej lat 60. i 70. XX wieku oraz Mieczysław Wieliczko – Fotografia.

* Każda rodzina powinna przynieść ze sobą zdjęcia z albumu (kilka sztuk). Zdjęcia będą kserowane i drukowane.

Grupa wiekowa: 6+
Czas trwania: ok. 90 min.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona, max 24 osoby (dorośli + dzieci), koszt 7 zł/os

 

Telefon
89 533 51 08
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 17.02.2020