Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Pierożek Na Osfp Kormorany

Koncerty
Termin: piątek, 12 kwietnia 20:00

Miejsce: Stara Piwiarnia Olsztyn Żołnierska 14a/1, 10-561 Olsztyn

W ramach IX OSFP Kormorany zapraszamy Was na koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Pierożka. Odbędzie się on w piątek 12-ego kwietnia o godz 20:30 w klubie Stara Piwiarnia (ul.Żołnierska 14a/1).

O wykonawcy słów kilka:
Jestem piosenkarzem, niezależnym artystą z kręgu poezji śpiewanej. Poezja – ponieważ sprawy, o których mam coś do powiedzenia, przedstawiam pisząc wiersze mające wzbudzać pozytywne lub (rzadziej, ale też) negatywne emocje. Natomiast śpiewana– ponieważ śpiew jest lepszą formą przekazu od krzyku i sprawia więcej przyjemności zarówno mi, jak i słuchaczowi.

Moje piosenki traktują o tym, co przytrafia mi się w życiu lub co przytrafiło się innym i przywędrowało do mnie w postaci jakieś ubarwionej historii. Często, gęsto nie są to żadne sensacje, lecz wycinki z życia codziennego, o których zazwyczaj się nie myśli, choć mogą tak wiele nauczyć. Może to być spóźnienie się na pociąg, wypowiedź w telewizji, fragment książki o ewolucji gwiazd lub zagubienie się gdzieś w górach. Piosenki poza sposobem przekazywania innym swojej wizji świata są formą komunikacji z samym sobą, pomagają dojść do różnych wniosków, rozwijać się itp.

"Intencje rzeźbią naszą rzeczywistość, wyzwania otwierają nowe możliwości. "

Jako support dla Barda z Łodzi wystąpi Grupa Muzyczna AKT w składzie:
-Paulina Kostyk (wokal i gitara)
-Krzysztof Piotrowicz (wokal i gitara)
-Anna Cieślar (skrzypce)

Zapraszamy !!!

 

Adres
Żołnierska 14A, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 24.02.2020