Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Dobry Film - Pokaz

Filmy
Termin: czwartek, 11 kwietnia 19:00

Miejsce: Galeria Usługa Jazz Bar

"Dobry film". W zasadzie nie wiemy, czy nasz film jest dobry. Ale głęboko wierzymy, że jest warty pokazania, dlatego mamy przyjemność zaprosić Was, na jego pierwszy (i być może jedyny) publiczny pokaz.

Krótkometrażowej produkcji (w której udział wzięli m.in. aktorzy z Teatru im. Stefana Jaracza) towarzyszyć będzie również panel dyskusyjny dotyczący samego filmu, jak i problemu, który porusza. Jaki to problem? Możemy powiedzieć, że jeden z poważniejszych, jakie można napotkać w życiu. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, pojawcie się 11 kwietnia (czwartek) o 19:00 w Galerii Usługa na Starym Mieście. Serdecznie zapraszamy Was w imieniu całej kilkunastoosobowej ekipy.

 

Telefon
509 611 181
Adres
10-019, Stare Miasto 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 24.02.2020