Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : Sobota, 1 czerwca
2
Data : Niedziela, 2 czerwca
5
Data : Środa, 5 czerwca
6
Data : Czwartek, 6 czerwca
7
Data : Piątek, 7 czerwca
8
Data : Sobota, 8 czerwca
11
Data : Wtorek, 11 czerwca
14
Data : Piątek, 14 czerwca
15
Data : Sobota, 15 czerwca
16
Data : Niedziela, 16 czerwca
18
Data : Wtorek, 18 czerwca
21
Data : Piątek, 21 czerwca
22
Data : Sobota, 22 czerwca
23
Data : Niedziela, 23 czerwca
26
Data : Środa, 26 czerwca
27

Lwb: An On Bast / Kuba Sojka / Clicktime / Tonda Kinoko

Koncerty
Termin: piątek, 12 kwietnia 21:00

Miejsce: Sala kameralna pod Amfiteatrem

W ten piątek zapomnijcie o spaniu!
Na pierwszy ogień kwietniowego bifora Local Warming: ? live act An On Bast, wizjonerki, producentki i kompozytorki muzyki elektronicznej.

Wyjątkowa kombinacja bogatej wyobraźni i doskonałych zdolności technicznych An On Bast pozwala jej serwować niepowtarzalne doznania muzyczne. Podczas koncertów porusza się od samplera do automatu perkusyjnego, od syntezatora modularnego do efektów, wykazując naturalną i pewną więź ze swoimi maszynami. Rezultatem jest wysokiej jakości spektakl i całkowite zanurzenie w kreowanym przepływie muzycznej energii.

Aktywna przez ostatnie 13 lat na międzynarodowej scenie klubowej i eksperymentalnej, zbudowała solidną reputację wysokiej jakości live-actów house i techno granych z użyciem instrumentów hardwarowych. Ma na koncie siedem albumów wydanych w Polsce, Niemczech, UK i USA oraz szereg EPek z muzyką taneczną. Od 2014 prowadzi również własny label - Ghost Kitchen. Nakładem tego wydawnictwa wyszedł jej ostatni album zatytułowany „Neuroplastic Brain Fitness”.
?https://anonbast.bandcamp.com/
? https://www.youtube.com/user/AnOnBast
? https://www.instagram.com/an_on_bast/

➖➖➖

Kolejny artysta to ? Kuba Sojka, czyli młody producent, live performer i muzyk pochodzący ze Śląska.

Jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny elektronicznej swoje pierwsze eksperymenty muzyczne zaprezentował w 2007 roku pod pseudonimem Psi-Acoustic. Po dwóch latach nawiązał współpracę z legendarną wytwórnią z Detroit, Matrix Records, dla której nagrał muzykę w stylu detroit techno, deep house, acid house, minimal, tech-house i future jazz. Kolejne, nieco bardziej jazzowe i soulowe produkcje ukazały się w chicagowskiej wytwórni Mathematics Recordings. Na EP "Bright shadow of a star" było już słychać zalążki future jazzu, a album "Mysterious intrigue", wydany na „2x12", znakomicie połączył artystyczny świat jazzu z klubowym i undergroundowym brzmieniem detroit techno i chicago house. Muzyk miał również okazje współpracować z takimi wytwórniami jak Minimalsoul Recordings czy Souliner.

Szeroki zakres umiejętności muzycznych Kuba prezentuje podczas niezwykle żywiołowych i dynamicznych występów na żywo. Publiczność docenia jego plastyczność muzyczną oraz umiejętność improwizacji.

? https://kubasojka.bandcamp.com/
? https://soundcloud.com/kuba-sojka

➖➖➖

Rodzimą scenę elektroniczną będzie reprezentował ? Clicktime – DJ, promotor, zbieracz płyt winylowych, od lat związany z olsztyńską sceną alternatywną. Kliq to jedno z ogniw projektu Night Rabbit, mającego na celu tchnięcie życia w często zapomniane, a zarazem nieszablonowe przestrzenie, znajdujące się na terenie miasta. Jest też członkiem kolektywu Electronic For a Friend - EFF, zajmującego się przybliżaniem słuchaczom zjawiska, jakim jest elektroniczna muzyka performatywna oraz jej eksperymentalne odmiany.
? https://soundcloud.com/clicktime-breaks

➖➖➖

O wizuale zadba ? Tonda Kinoko, czyli urodzony w roku 2113, kapitan pierwszej klasy floty międzygwiezdnej. Aktualnie dowodzi Liniowcem Galaktycznym 'Utopia42'. Poza służbą artysta wizualny – VJ i projektant. Związany z olsztyńską sceną techno Elektroniczny Olsztyn..., realizuje sety veejay'skie dla EFF (Electronic For a Friend). Tworzy scenografie i elementy VJ teatrów i ośrodków kultury (TR Warszawa, Teatr Wybrzeże, PRYZMAT Dance Company i inne). Od czasu do czasu tworzy własne spektakle VJ we współpracy z muzykami: od cyfrowych kontrabasistów - Zwerinogovski (Fr) do analogowych elektroników - Mono (Lit).
? https://www.instagram.com/tondakinoko/

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 17.06.2019