Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
10
Data : Czwartek, 10 października
11
Data : Piątek, 11 października
12
Data : Sobota, 12 października
19
Data : Sobota, 19 października

Warsztaty Storytellingu Z Anną Cieplak

Warsztaty, Kursy
Termin: piątek, 12 kwietnia 09:30

Miejsce: Spichlerz MOK

Ernest Hemingway napisał kiedyś najkrótsze opowiadanie na świecie. For sale: baby shoes, never worn. Wystarczyło zaledwie sześć słów, by zbudować opowieść, wywołać emocje i zostać zapamiętanym. Oczywiście każdy lubi słuchać historii. Niestety nie każdy potrafi je opowiadać.
Podczas warsztatów storytellingowych z Anna Cieplak (Krytyka Polityczna) dla młodzieży ze szkół średnich dowiemy się jak kreować świat fascynujący dla odbiorcy i skupimy się na zagadnieniach związanych z tworzeniem bohaterów i bohaterek literackich. Ważną rolę odegrają własne doświadczenia uczestników.

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Piastowska 13, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 19.10.2019