Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Opowieści Gry

Warsztaty, Kursy
Termin: czwartek, 11 kwietnia 10:00

Miejsce: Spichlerz MOK

Rynek gier wideo w Polsce rozwija się niezwykle szybko. Gdy jednak myślimy o branży gier, kojarzymy ją przede wszystkim z programowaniem lub grafiką. A co z historią, postaciami, światem? Co z przygodą, w którą zabiera nas cyfrowa rzeczywistość? Ktoś to wszystko musiał wymyślić, a tym kimś jest video game writer.
Podczas warsztatów na krótki czas staniemy się game writerami i spróbujemy rozgryźć mechanikę konstrukcji fabuły, sposób tworzenia dialogów oraz dopasowywania czasu i miejsca akcji. Pod czujnym okiem Alicji Szemberskiej zastanowimy się również, jak wykorzystywać różne konteksty medialne, omawiając zjawisko intertekstualności w grach, na podstawie zapożyczeń nie tylko z innych gier, ale także filmów, seriali, literatury i sztuk pięknych.

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Piastowska 13, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 17.02.2020