Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
10
Data : Czwartek, 10 października
11
Data : Piątek, 11 października
12
Data : Sobota, 12 października
19
Data : Sobota, 19 października

Olsztyński Magiel Młodych Mam.

Inne
Termin: środa, 10 kwietnia 17:00

Miejsce: Happymum CAFE Martyniaka 25, 10763 Olsztyn

Zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie kobiet, które połączyło macierzyństwo:)

Kiedyś kobiety spotykały się w maglu lub przy darciu pierza, by razem pośmiać się, wesprzeć wzajemnie i wymienić opowieściami.
Dziś w Happy mum cafe wskrzeszamy tą tradycję i zapraszamy Cię na spotkania kręgu kobiet, które łączy doświadczenie macierzyństwa.

Badania psychologiczne jednoznacznie pokazują, że kontakty towarzyskie i wsparcie innych są gwarancją naszego dobrostanu psychicznego.
Zamiast więc siedzieć w domu i zastanawiać się czy jesteś wystarczająco dobrą matką, przyjdź na spotkanie Olsztyńskiego Magla Młodych Mam i doświadcz wspaniałego wpływu bycia razem.

Magiel to również okazja do spotkania ze znanymi olsztyńskimi mamami, które dzielnie przecierają rodzicielskie szlaki i są gotowe podzielić się doświadczeniem i dać się przemaglować.

Zapraszamy Cię na pierwsze z cyklu spotkań pod tytułem:
Nie-idealna, ale wystarczająco dobra matka!
Przy kawie, ciachu i śmiechu będziemy rozprawiać o tym jak zmienia nas macierzyństwo, co się dzieje z naszym związkiem po narodzinach dziecka i jak być dobrą, ale nieidealną mamą:)

Gościówami specjalnymi będą matki: Agnieszka Kacprzyk – pisarka i copywriterka, Dominika Radaszewska – animatorka i ekspertka od kreatywnego rozwoju dziecka oraz Lidia Dzwolak - fotografka.
A spotkanie poprowadzą: Ania Góralska- właścicielka Happy mum i psychoterapeutka oraz Monika Stutz-Kowalska- brand manager Happy mum oraz certyfikowany trener FamilyLab.

Data: 10 kwietnia 2019
godz. 17.00-19.00
Zapraszamy od godziny 16.00! To czas na pogawędki, kawkę i zakupy: kosmetyki naturalne, ubrania Happy mum, książki, itp

W trakcie warsztatów serwujemy pyszną kawę i ciacho w cenie 15pln. Wszystkie uczestniczki otrzymają od nas prezent niespodziankę.

Cena: 30PLN

 

Adres
Profesora Aleksandra Martyniaka 25, 10-763 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 21.10.2019