Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Qigong Promienny Lotos - Warsztat Dla Kobiet

Warsztaty, Kursy
Termin: niedziela, 14 kwietnia 11:00

Miejsce: Anahaj Centrum Samoświadomości ul. Struga 2, 10-270 Olsztyn

WARSZTAT W OLSZTYNIE:
QIGONG DLA KOBIET - PROMIENNY LOTOS
14 kwietnia 2019 11:00 – 16:00 (ok 4-5 godz.)

Qigong Promienny Lotos (czyt. „czi kung”) to system prostych i wdzięcznych starochińskich ćwiczeń zdrowotnych dla kobiet w każdym wieku.
Został stworzony specjalnie dla pań przez Chinkę - mistrzynię qigong Daisy Lee.
Łączy medytacje w ruchu, automasaż, akupresurę i uzdrawianie sześcioma tybetańskimi dźwiękami. Wpływa na poprawę zdrowia fizycznego oraz wspomaga w uwolnieniu zblokowanych w ciele emocji, które są często przyczyną wielu dolegliwości i chorób. Poprawia sprawność fizyczną i umysłową, redukuje stres, podnosi odporność, przywraca energię, poprawia działanie narządów wewnętrznych, wspomaga prace kobiecego układu hormonalnego i limfatycznego, polepsza równowagę, koncentracje, relaksuje, odmładza i sprzyja długowieczności. Ćwicząc regularnie możemy wpłynąć na redukcje zespołu napięcia miesiączkowego, objawy menopauzy, bezsenność, migreny, przemęczenie, ale również wspomóc się przy włókniakach, torbielach i wielu innych dolegliwościach kobiecych narządów.
Qigong cieszy się dużym zainteresowaniem kobiet na całym świecie, które potwierdzają jego pozytywne działanie na własnych przykładach. To sprawdzona, kobieca praktyka podnosząca jakość życia i zdrowia, zarówno w sferze ciała, jak i umysłu oraz ducha!

Kto może ćwiczyć?
Zajęcia dla kobiet w każdym wieku.
Nie wymagana jest wcześniejsza znajomość qigong, zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.
Należy ubrać wygodny strój i zaopatrzyć się w butelkę wody do picia.

Koszt warsztatu: 100 zł.

Miejsce: ANAHAJ Centrum Samoświadomości ul. Struga 2 w Olsztynie

Prowadzenie : Ania Hajduczenia

 

Adres
Andrzeja Struga 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 17.02.2020