Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Iii Olsztyńskie Spotkania Z Autyzmem

Inne
Termin: sobota, 13 kwietnia 10:00

Miejsce: Kamienica Naujacka

Zapraszamy serdecznie do Olsztyna na 3 Spotkania z Autyzmem. W programie wykład neurologa, psychiatry oraz pedagoga specjalnego i działacza na rzecz osób z autyzmem. Dodatkowo w ramach wydarzenia spotkanie dla młodzieży ze spektrum z dorosłą osobą ze spektrum autyzmu poświęcone roli pasji w życiu człowieka.
Kiedy: 13.04.2019
Gdzie:Olsztyn, Miejski Ośrodek Kultury, Kamienica Naujacka, Dąbrowszczaków 3
Koszt: wykłady - 30 zł, spotkanie dla młodzieży - bezpłatne
Zapisy: do 2 kwietnia 2019, drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Telefon
(89) 522 13 70
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Dąbrowszczaków 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 17.02.2020