Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
10
Data : Czwartek, 10 października
11
Data : Piątek, 11 października
12
Data : Sobota, 12 października
19
Data : Sobota, 19 października

Stories To Tell W Carpenter Inn

Koncerty
Termin: piątek, 5 kwietnia 21:30

Miejsce: Klub Carpenter Inn

Chcielibyśmy zabrać Państwa w niecodzienną podróż muzyczną śladami dźwięków, które raczej rzadko usłyszeć można na olsztyńskiej starówce. Pragniemy zapewnić, że zrobimy wszystko, aby wieczór spędzony przy naszej akustycznej muzyce upłynął miło i sympatycznie. Pomoże nam w tym niesłychanie świeży wybór polskich i zagranicznych utworów, a może nawet i materiał autorski, kto wie? Do usłyszenia utwory m.in. takich artystów jak Of Monsters and Men, Imagine Dragons, Mikromusic, Sorry Boys, Selah Sue, Florence & The Machine i wiele innych. Nie pozostaje nic innego, jak tego wieczoru być z nami w Carpenter Inn Irish Pub. Do zobaczenia! Zespół Stories to tell.

 

Telefon
508 468 230
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 19.10.2019