Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
10
Data : Czwartek, 10 października
11
Data : Piątek, 11 października
12
Data : Sobota, 12 października
19
Data : Sobota, 19 października

Spring Reggae Session – Lonely Tree Sound / Ruff Puff / Wise Dub

Koncerty
Termin: sobota, 6 kwietnia 20:00

Miejsce: Klub Carpenter Inn

SPRING REGGAE SESSION

wystąpią:
Lonely Tree Sound
Ruff Puff Sound
Wise Dub

Niebawem nastąpi równonoc, a wraz z nią - na naszej półkuli - nadejdzie wiosna. Wobec tego mamy piękną okazję do spotkania się i celebrowania chwil, w których przyroda i wszystko co żywe odradza się i wraca do życia. Lubimy to robić w rytm muzyki, tak więc zapraszamy na kolejną reggae sesję do pubu Carpenter!
My, a także zaproszeni goście – Ruff Puff Sound oraz Wise Dub – przeprowadzimy Was przez szerokie spectrum reggae w wersjach klasycznych oraz cyfrowych. Tak więc załoga: winylowa selekcja ONE DECK STYLE oraz DIGITAL DUB live act! Spragnionym wibracji i przekazu, mistyki i tańca. Rytuały czas rozpocząć :)
-----------------------------------------------------------------------------
LONELY TREE SOUNDSYSTEM [Olsztyn]
Kolektyw soundsystemowy, kreujący własny styl z pogranicza reggae/digital dub. Za osobliwą energię i przekaz odpowiadają nawijacz Gorzki aka Binx i producenci Paidah oraz Sender. Posiadają na swoim koncie wydawnictwa "Natura Rerum" oraz "Digital Szaman". Swoją twórczość opierają na miłości do natury i świadomym podejściu do rzeczywistości. Szukają w niej odpowiedzi na pytania dotyczące współczesnego świata. Klasyczny live act, freestyle, pokrzyki i toasty, nyahbinghi bęben i pulsujący bas, Lonely Tree Sound inna area...
https://www.facebook.com/lonelytreesoundsystem/

RUFF PUFF SOUNDSYSTEM [Bydgoszcz]
Ich inspiracja wszechstronną i wpływową jamajską kulturą soundsystemową począwszy od lat 70 XX wieku zaowocowała powstaniem kolektywu prezentującego spojrzenie na reggae z bardzo szerokiej perspektywy. Selekcja w wykonaniu Ruff Puff Soundsystem to połączenie takich nurtów jak: roots reggae i raggamuffin aż po najodleglejsze zakątki brytyjskiego dubu i jungle. W dobie postępującej popularyzacji reggae na świecie Ruff Puff SS stara się wyłowić i przedstawić to, co według nich najlepsze w tej muzyce – dobrą wibrację i świadomy przekaz. Ruff Puff zajmuję się również promocją szeroko pojętej kultury sound systemowej. W Bydgoszczy od prawie 12 lat są organizatorami przeróżnych potańcówek a ich flagową sesją jest Kultura Bassu. Zagrali w wielu zakątkach kraju zaliczając przy tym między innymi Festiwale w Bielawie i Ostródzie, krakowski Dub Tumpel i wiele innych imprez i festiwali.
https://www.facebook.com/Ruff-Puff-Sound-169037936478171/

WISE DUB [Włocławek]
Zbieracz płyt winylowych; bywalec sound systemowych imprez. Rozsiewa dub-nowinę wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe. Jego selekcja obejmuje zarówno korzenne jamajskie produkcje sprzed lat, jak i najnowsze kompozycje dub/steppa, pochodzące od producentów z całego świata.
JAH music is the key!
https://www.facebook.com/wisedub
-----------------------------------------------------------------------------
czas: 06.04.2019 (sobota) - 20:00
przestrzeń: Carpenter Inn. - Stare Miasto Olsztyn

 

Telefon
508 468 230
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 19.10.2019