Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
10
Data : Czwartek, 10 października
11
Data : Piątek, 11 października
12
Data : Sobota, 12 października
19
Data : Sobota, 19 października

Nie Wzywaj Hydraulika

Warsztaty, Kursy
Termin: niedziela, 7 kwietnia 14:00

Miejsce: Spichlerz MOK

Czy zdarza się, że nawet uczepiony spódnicy perfekcyjnej Beatrycze, wpadasz czasami w otchłań siedmiu kręgów domowego piekła? Czy nawet majsterkujący Wergili-amator nie jest w stanie nauczyć cię znojnej poezji pralki i żelazka? Wszystkim, którzy wstydzą się
do tego przyznać, proponujemy wyjątkowy kurs białej rękawiczki, po którym składanie koszul i pakowanie walizek przestaną wreszcie przypominać zimową próbę zdobycia Annapurny! W śmiałym programie zdemaskujemy czarną magię cerowania skarpet, nabierzemy odwagi w przepychaniu umywalki, a być może zanurzymy się nawet w fascynujący proces wymiany koła! Zapraszamy wszystkich przyszłych tytanów domowego ładu płci obojga!

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Piastowska 13, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 19.10.2019