Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : Sobota, 1 czerwca
2
Data : Niedziela, 2 czerwca
5
Data : Środa, 5 czerwca
6
Data : Czwartek, 6 czerwca
7
Data : Piątek, 7 czerwca
8
Data : Sobota, 8 czerwca
11
Data : Wtorek, 11 czerwca
14
Data : Piątek, 14 czerwca
15
Data : Sobota, 15 czerwca
16
Data : Niedziela, 16 czerwca
18
Data : Wtorek, 18 czerwca
19
Data : Środa, 19 czerwca
21
Data : Piątek, 21 czerwca
22
Data : Sobota, 22 czerwca
23
Data : Niedziela, 23 czerwca
26
Data : Środa, 26 czerwca

Prawa Człowieka W Kontaktach Z Administracją Publiczną

Wykłady, Prelekcje
Termin: poniedziałek, 1 kwietnia 12:00

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

Szanowni Państwo, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wykład otwarty z dr Marcinem Szwedem z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Doktor jest prawnikiem w Programie Spraw Precedensowych Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Ponad to jest autorem licznych publikacji z zakresu praw człowieka oraz prawa konstytucyjnego, to również ekspert w dziedzinie prawa konstytucyjnego i międzynarodowych mechanizmów ochrony praw człowieka. Jak widać po tym zestawieniu Doktor jest niezwykle ciekawą postacią, która przedstawi nam jak działa relacja między obywatelem a administracją, a z pewnością po części merytorycznej nie zabraknie czasu na pytania. Kto nie chciałby skorzystać z okazji dedukowania się od najlepszych?

Co więcej można powiedzieć o Doktorze? Jest absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji UW, Centrum Prawa Amerykańskiego zorganizowanego przez WPiA UW we współpracy z University of Florida Levin College of Law oraz studiów LLM w zakresie prawa konstytucyjnego porównawczego na Central European University w Budapeszcie, doktorant w Katedrze Prawa Konstytucyjnego WPiA UW; autor licznych publikacji z zakresu praw człowieka oraz prawa konstytucyjnego; laureat i finalista ogólnopolskich konkursów dla studentów prawa. Ekspert w dziedzinie prawa konstytucyjnego i międzynarodowych mechanizmów ochrony praw człowieka.

 

Adres
Benedykta Dybowskiego 11, 10-719 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 25.06.2019