Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Prawa Człowieka W Kontaktach Z Administracją Publiczną

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: poniedziałek, 1 kwietnia 12:00

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

Szanowni Państwo, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wykład otwarty z dr Marcinem Szwedem z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Doktor jest prawnikiem w Programie Spraw Precedensowych Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Ponad to jest autorem licznych publikacji z zakresu praw człowieka oraz prawa konstytucyjnego, to również ekspert w dziedzinie prawa konstytucyjnego i międzynarodowych mechanizmów ochrony praw człowieka. Jak widać po tym zestawieniu Doktor jest niezwykle ciekawą postacią, która przedstawi nam jak działa relacja między obywatelem a administracją, a z pewnością po części merytorycznej nie zabraknie czasu na pytania. Kto nie chciałby skorzystać z okazji dedukowania się od najlepszych?

Co więcej można powiedzieć o Doktorze? Jest absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji UW, Centrum Prawa Amerykańskiego zorganizowanego przez WPiA UW we współpracy z University of Florida Levin College of Law oraz studiów LLM w zakresie prawa konstytucyjnego porównawczego na Central European University w Budapeszcie, doktorant w Katedrze Prawa Konstytucyjnego WPiA UW; autor licznych publikacji z zakresu praw człowieka oraz prawa konstytucyjnego; laureat i finalista ogólnopolskich konkursów dla studentów prawa. Ekspert w dziedzinie prawa konstytucyjnego i międzynarodowych mechanizmów ochrony praw człowieka.

 

Adres
Benedykta Dybowskiego 11, 10-719 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 17.02.2020