Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Prawo Sportowe W Xxi Wieku”

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: środa, 3 kwietnia 09:00

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

W imieniu Katedry Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego oraz Koła Naukowego Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową zatytułowaną "Prawo sportowe w XXI w.".

Prawo sportowe w obecnych czasach staje się coraz ważniejsze, za sprawą m.in. rozwoju technologicznego, czy też profesjonalizacji.
W trakcie tego wydarzenia chcemy poruszyć ważne wątki dotyczące obecnego stanu prawnego w sporcie.
W konferencji udział wezmą m.in. cenieni prawnicy oraz nauczyciele akademiccy.Wymiana spostrzeżeń z innymi osobami doświadczonymi w tej dziedzinie z pewnością pozwoli wszystkim uczestnikom poszerzyć swoją wiedzę oraz wpłynąć na jej rozwój w Polsce.

Koszt udziału w konferencji wynosi 100 zł i obejmuje on czynny udział, materiały pokonferencyjne oraz poczęstunek. Udział bierny jest bezpłatny.

Przewidujemy realizacje zdalnego panelu poprzez np. komunikator Skype.

 

Adres
Benedykta Dybowskiego 11, 10-719 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 17.02.2020