Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
10
Data : Czwartek, 10 października
11
Data : Piątek, 11 października
12
Data : Sobota, 12 października
19
Data : Sobota, 19 października

Okn: Prawo Mediów Społecznościowych

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: poniedziałek, 15 kwietnia 10:00

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

ELSA Olsztyn ma zaszczyt zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową : Prawo mediów społecznościowych, która odbędzie się dnia 15 kwietnia 2019 r.

Ogólnopolska Konferencja Prawo Mediów Społecznościowych jest jednym z nielicznych w Polsce projektów skupiającym się w pełni jedynie na prawnych aspektach portali społecznościowych.

Z całą pewnością wielu z nas, zarówno studentów, magistrów, doktorantów, praktyków korzysta z portali nieświadomie. Wszyscy jesteśmy nieustannie dominowani przez stosy powiadomień i każde z nas prowadzi drugie życie w sieci. Każdy z nas zadaje sobie również pytanie, gdzie są granice tego życia, na jak dużo można sobie pozwolić, jak prowadzić to życie w sieci bezpiecznie i czy w razie nieprzyjemności są podstawy prawne, żeby się bronić ?

Konferencja ma na zadaniu wyjście naprzeciw wyzwaniom związanym z rozwojem prawa nowych technologii. Pozwoli skupić się na nieznanej jeszcze i niezgłębionej dziedzinie prawa. Pozwoli na spojrzenie krytycznym okiem zarówno na krajowe regulacje, nienadążające za stale rozwijającą się technologią, jak i na kwestie stosowania przestarzałego prawa do nowopowstałych stanów faktycznych.
Pierwsza edycja Konferencji będzie obfitowała w wiele tematów, które spędzają sen z powiek niejednemu praktykowi, dodatkowo zagwarantuje szansę wzięcia udziału w szkoleniu z możliwości marketingowych w sieci.

Panele eksperckie mamy nadzieję urozmaicić o panele studenckie, w związku z czym w najbliższym czasie zostanie ogłoszony nabór abstraktów.
Wszystkich zainteresowanych serdeczne zapraszamy już 15 kwietnia!

Informacje dotyczące naboru na abstrakty pojawią się już wkrótce.

 

Adres
Benedykta Dybowskiego 11, 10-719 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 19.10.2019