Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

W Rytmie Flamenco Vol.11- Ritmo Flamenco Dla Przyjaciół

Koncerty
Termin: niedziela, 14 kwietnia 18:00

Miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, Zamkowa 2

Flamenco to energia,która nas napędza.

Chcemy się nią dzielić nie tylko z dużej sceny ale także podczas kameralnego koncertu i bliskiego spotkania z publicznością.

Zapraszamy do naszego świata!

Nowe choreografie, znane pieśni w nowych aranżacjach oraz kilka niespodzianek:) Wszystko oprawione niebanalnymi fotografiami Sevilli w ujęciu Radka Niemczynowicza.

Wystąpią:

Piotr Okoński- gitara
Przemek Bałdyga- cajón
Magdalena Łowkiel- śpiew
Magdalena Faszcza- palmas, taniec, chórki

Zatańczą: Beata Fanselau, Marzena Iwanowska, KAtarzyna Kendzierska, Marlena Kowalska, Gabrysia Mełgwa, Marta Nagadowska, Hanna Okońska, Jolanta Szczepaniak, Monika Szul,

 

Telefon
502656902
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 17.02.2020