Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : Piątek, 1 listopada

"ulga" Reż. Daria Kasperek

Spektakle
Termin: czwartek, 4 kwietnia 19:30

Miejsce: Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka w Olsztynie 1 Maja 4, 10-118 Olsztyn

„Ulga” to spektakl o młodych ludziach, realizowany przez młodych ludzi. Mówi o życiu przeciętnych trzydziestolatków zmagających się z rzeczywistością i z sobą, i o poszukiwaniu ulgi…
----------------------------------------------------------

"Słyszysz głośne walenie do drzwi swojego mieszkania. Co robisz?
Bohaterami „Ulgi“ Natalii Fiedorczuk są dzisiejsi trzydziestolatkowie, którzy tworzą swoją życiową przestrzeń między mieszkaniem na kredyt w nowym budownictwie a pracą.
Życie rodzinne i relacje międzyludzkie cicho dopasowują się do tempa i stylu współczesnego świata. Ale w tym bezwolnym dopasowaniu pojawiają się ostre rysy, pęknięcia, które każą poddać w wątpliwość kierunek, w którym zmierzamy. Co się jednak dzieje, gdy udajemy, że tych pęknięć nie ma? Apatia może być strategią przetrwania, ale nie zatrzyma postępującego procesu."
~ Daria Kasperek

scenariusz: Justyna Bilik, Daria Kasperek
reżyseria: Daria Kasperek
scenografia: Julita Goździk
występują: Ewelina Bemnarek, Krzysztofa Kamila Gomółka-Pawlicka, Marta Jogunica, Paulina Kajdanowicz, Weronika Lesiak, Patrycja Łobodzińska, Rozalia Rusak, Natalia Świniarska, Daniel Roman, Filip Toroński, Piotr Tymczak.

 

Adres
Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka w Olsztynie 1 Maja 4, 10-118 Olsztyn

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 12.07.2020