Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Biznes Po Olsztyńsku

Inne
Termin: czwartek, 11 kwietnia 11:30

Miejsce: Hotel Omega

Zapraszamy na spotkanie, BIZNES po OLSZTYŃSKU w dniu. 11.IV. w godzinach od 11:30 do 13:30 w Hotelu Omega w Olsztynie http://www.omegahotel.pl


Formuła spotkania przebiegać będzie pod hasłem "...Czym chata bogata…" Jeżeli jesteś początkującym, przedsiębiorcą i chcesz aby twój produkt lub usługa ujrzało większe grono odbiorców to zapraszam na spotkanie. Zabierz ze sobą garść wizytówek i entuzjazm.

Olsztyński Klub Biznesu ma charakter platformy biznesowej dla przedsiębiorców z rejonu Warmii chcących wejść na rynek Olsztyński. Dla przedsiębiorców z Olsztyna planujących rozszerzyć działalność na Warmii i Mazurach to doskonałe miejsce na zdobycie kontaktów biznesowych .

 

Adres
Omega Hotel, Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 17.02.2020