Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Syny // 5.iv // Olsztyn

Koncerty
Termin: piątek, 5 kwietnia 20:00

Miejsce: Sala kameralna pod Amfiteatrem

Myślisz, że hip-hop dawno zeżarł własny ogon, a wtórne rymy o niczym obchodzą cię tyle, co odpimpowana stylówka pozerów. I właśnie wtedy w kłębach czarnego dymu nadciągają Syny, a ty biorąc głęboki oddech, wypełniasz płuca błotem i popiołem i wiesz już na pewno, że znalazłeś. Białasy w drechach wciągają cię do synoskiego świata, po podłodze, na sam dół, gdzie już tylko gnój i smoła. Kochasz albo nienawidzisz.

Syny to duet utworzony przez producenta 1988 oraz rapera i producenta Roberta Piernikowskiego.
Zadebiutowali w 2015 roku wydaną w wytwórni Latarnia Records płytą “Orient”, którą mocno namieszali na polskiej scenie muzycznej, wywołując dyskusje i kontrowersje.
Chłopaki od zwyczajnie niezwyczajnych poezji.
(...)
Od momentu debiutu Syny zagrały kilkadziesiąt koncertów w Polsce i zagranicą, występując m.in. na festiwalach Nowa Muzyka, Unsound, Off Festival, Up To Date, Colours of Ostrava, gdańskiej edycji Boiler Room oraz wielu innych zdobywając sporą rzeszę wiernych fanów. Obecnie trwa trasa koncertowa promująca ostatnią płytę SEN.

5 kwietnia, godz.20.00
Sala pod amfiteatrem
Bilety: 30 / 40 pln

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 24.02.2020