Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2
Data : Wtorek, 2 kwietnia
3
Data : Środa, 3 kwietnia
4
Data : Czwartek, 4 kwietnia
5
Data : Piątek, 5 kwietnia
6
Data : Sobota, 6 kwietnia
7
Data : Niedziela, 7 kwietnia
9
Data : Wtorek, 9 kwietnia
10
Data : Środa, 10 kwietnia
11
Data : Czwartek, 11 kwietnia
12
Data : Piątek, 12 kwietnia
13
Data : Sobota, 13 kwietnia
14
Data : Niedziela, 14 kwietnia
17
Data : Środa, 17 kwietnia
18
Data : Czwartek, 18 kwietnia
23
Data : Wtorek, 23 kwietnia
24
Data : Środa, 24 kwietnia
25
Data : Czwartek, 25 kwietnia
26
Data : Piątek, 26 kwietnia
27
Data : Sobota, 27 kwietnia
28
Data : Niedziela, 28 kwietnia

Medytacja W Krainie Dźwięku

Warsztaty
Termin: niedziela, 7 kwietnia 10:00

Miejsce: Playschool Dąbrowszczaków 4/6, 10-539 Olsztyn

Nasze intensywne życie sprawia, że oczyszczanie umysłu staje się coraz trudniejsze. Potrzebujemy praktyki medytacyjnej, która pomoże nam lepiej funkcjonować w rzeczywistym świecie. Kogoś kto może pomóc we wszystkich aspektach życia, w miłości, rodzinie i karierze.

SUNSANDRA trenerka transformacji świadomości rozumie wyzwania i potrzeby współczesnego świata. Dlatego trening medytacyjny SUNSANDRA jest tak potężny – uczysz się namacalnych narzędzi do codziennego życia.

Jeśli chcesz poprawić swoje samopoczucie we współczesnym świecie, odkryć sposoby, w jakie możesz wzbogacić swoje życie dzięki medytacji, dołącz do nowej, grupy dla osób początkujących.

MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU to doświadczenie, które odmienia życie. Najwyższe wibracje przenikają ciało i dają odczuć jedność ducha i materii. Jak to możliwe?

Dźwięk gongów i mis potrafi wywołać stan, który trudno opisać. To uczucie zatrzymania czasu, jedności wszystkich i wszystkiego. To również doznanie absolutnego oderwania od problemów oraz zanurzenia się w tu i teraz. Dlatego MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU jest wyjątkową szansą oderwania się od ograniczeń i barier. Czy są jakieś przeciwwskazania? Dźwięk gongów i mis potrafi być głośny, ale wibracje mają naturalny charakter i dlatego są bezpieczne dla ucha wewnętrznego oraz błony bębenkowej.

Jak się przygotować do tego doświadczenia? Weź ze sobą matę i koc. Ubranie powinno być luźne. Dalej zaczynają się doznania. Tylko tyle i aż tyle...

 

Adres
Dąbrowszczaków 4, 10-538 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 19.04.2019