Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6

Ix Osfp Kormorany 2019

Rekreacja
Termin: sobota, 13 kwietnia 17:00

Miejsce: Aula Gotowca - ul Oczapowskiego 5

W dniach 12-14 kwietnia w Olsztynie już po raz kolejny spotkają się przedstawiciele akademickich środowisk turystycznych, sympatycy podróży i wspaniała kormoranowa publiczność !!!

Podczas festiwalu wybierzemy najciekawszą studencką podróż 2018 roku. Oprócz studenckich prezentacji konkursowych odbędą się liczne prelekcje, warsztaty i konkursy. Przyjdź i przekonaj się, że aby podróżować nie potrzebujesz milionów na koncie. Nasi prelegenci podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami, przygodami i spostrzeżeniami z podróży: tych małych i dużych, krótkich i długich, po Polsce i w najdalsze zakątki naszego globu. Kormorany to duża dawka podróżniczych inspiracji i wspaniała okazja do integracji.

Nie zabraknie kącika zabaw dla najmłodszych podróżników oraz specjalnie dla nich przygotowanych zajęć.

Poznaj świat w Olsztynie!
Zaproś znajomych i rodzinę!

WSTĘP WOLNY!

Pokazy i warsztaty odbędą się w dniach 13-14 kwietnia na Auli im. prof. M. Gotowca, ul. Oczapowskiego 5, Olsztyn - Kortowo.

 

Adres
Michała Oczapowskiego 13, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 29.01.2020