Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
6
Data : Sobota, 6 października
13
Data : Sobota, 13 października
26
Data : Piątek, 26 października
27
Data : Sobota, 27 października

Stare Dobre Karaoke

Inne
Termin: czwartek, 4 kwietnia 19:00

Miejsce: Qźnia Muzycznych Klimatów Pub

Po długim namyśle postanowiliśmy stanąć na wysokości zadania i spełnić Wasz ostatnie prośby!!! :) Uwaga uwaga! Wracamy z cyklicznymi wieczorami karaoke w najlepszym wydaniu ?? W każdy czwartek od 19:00 będziecie mogli znowu stanąć na scenie Qźni i zaśpiewać Wasze ulubione utwory :) Jako, że to pierwsza impreza tego typu od dawna mamy dla Was niespodziankę!!! Pierwsze karaoke odbędzie się na zasadzie konkursu. Im więcej będziecie śpiewać tym większa szansa na zgarnięcia nagrody ?O północy zostanie ogłoszony werdykt! Oczywiście to Wy zdecydujecie kto wygra, a nagrodą główna będzie:
?? Butelka Ballantine's ??
Zapraszamy do rezerwacji miejsc, ponieważ szykuje się duża frekwencja :) Do zobaczenia we czwartek!! :)

 

Telefon
506 990 206
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Adres
Stare Miasto 29/32/1, 10-026 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 12.07.2020