Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
3
5
Data : Sobota, 5 styczeń
11
Data : Piątek, 11 styczeń
12
Data : Sobota, 12 styczeń
13
Data : Niedziela, 13 styczeń
17
Data : Czwartek, 17 styczeń
18
Data : Piątek, 18 styczeń
19
Data : Sobota, 19 styczeń
20
Data : Niedziela, 20 styczeń
22
Data : Wtorek, 22 styczeń
24
Data : Czwartek, 24 styczeń
26
Data : Sobota, 26 styczeń
31
Data : Czwartek, 31 styczeń

Dostosuj Się Albo Zgiń - Spotkanie Z Information Desired

Wykłady, Prelekcje
Termin: piątek, 11 styczeń 11:00

Miejsce: Biblioteka UWM

"Dostosuj się albo zgiń" - to hasło za chwilę będzie dotyczyć setek tysięcy firm na świecie, które zarabiają na oferowaniu usług takich jak tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie, content marketing. Dlaczego? Bo firmy te sprzedają Przedsiębiorcom jedynie narzędzia, nie gwarantując efektu. A Przedsiębiorcy je kupują, bo myślą, że inaczej się nie da.

Otóż da się, co pokazuje INFORMATION DESIRED – projekt z Doliny Krzemowej stworzony przez Polaków. Kiedy świat dowie się, że można płacić jedynie za efekt, za dostarczenie Klientów, a nie za narzędzia, cały rynek zostanie zmuszony do zmiany modelu działania.

Chcesz dowiedzieć się, z czym obecnie przemysł internetowy sobie nie radzi i dlaczego? Co należy zmienić, żeby przywrócić Internetowi funkcjonalność w obszarze marketingu? Zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Kuzakiem,

 

Adres
Michała Oczapowskiego 12B, 10-719 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 17.01.2019