Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2
Data : Sobota, 2 luty
7
Data : Czwartek, 7 luty
8
Data : Piątek, 8 luty
9
Data : Sobota, 9 luty
10
Data : Niedziela, 10 luty
12
Data : Wtorek, 12 luty
13
Data : Środa, 13 luty
14
Data : Czwartek, 14 luty
15
Data : Piątek, 15 luty
16
Data : Sobota, 16 luty
17
Data : Niedziela, 17 luty
19
Data : Wtorek, 19 luty
21
Data : Czwartek, 21 luty
22
Data : Piątek, 22 luty
23
Data : Sobota, 23 luty
24
Data : Niedziela, 24 luty
28
Data : Czwartek, 28 luty

Let's Fall In Jam

Koncerty
Termin: niedziela, 9 grudzień 20:00

Miejsce: MECH

Stan flow w czasie slow - Zastrzymaj czas razem z nami.:) 

“Nie myślmy o tym co było i będzie, lecz bądźmy w tym co jest - tu i teraz”.

Kontakt improwizacja jest to eksperymentalna forma ruchu i tańca, w której wspólna improwizacja taneczna rodzi się z dotyku i zabawy ciężarem. Nie ma podziału ról - ciała wzajemnie się prowadzą i wzajemnie się w siebie wsłuchują. Tutaj nie ma, że nie potrafię. Każdy ma naturalną zdolność do poruszania się, więc będziemy to wykorzystywać i uruchamiać krok po kroku alfabet kontakt improwizacji.

Co nam daje kontakt improwizacja? Pozwala nam wprowadzić się w stan flow, rozwija spontaniczność, kreatywność i dobre osadzenie w ciele, daje lepsze poczucie własnego ciała, poznanie ruchu innych osób, pozwala lepiej poczuć przestrzeń, pozwala poznać własny ciężar i wykorzystać w kontakcie z otoczeniem (przestrzeń / ludzie), decyzyjność, słuchanie, odbierania bodźców, poczucie sprawczości i rozluźnienia, pozwala poznać swoje i cudze granice, ułatwia komunikacje, otwiera ciało i umysł, ZAUFANIA...jest tego wiele, bardzo, bardzo wiele.

Dzięki partnerowi będziemy w stanie zrozumieć swoje ciało i zgłębić wiedzę. Uczymy się poruszania razem, zagarniając przestrzeń, rezonując ze wszystkim co jest wokół nas.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania piszcie śmiało:
Becia Kulajguk

INWESTYCJA CZAS!!!!!

Do zobaczenia Kochani! :-) udostępniajcie i zapraszajcie znajomych

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
10-029, Prosta 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 18.02.2019