Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
3
5
Data : Sobota, 5 styczeń
11
Data : Piątek, 11 styczeń
12
Data : Sobota, 12 styczeń
13
Data : Niedziela, 13 styczeń
17
Data : Czwartek, 17 styczeń
18
Data : Piątek, 18 styczeń
19
Data : Sobota, 19 styczeń
20
Data : Niedziela, 20 styczeń
22
Data : Wtorek, 22 styczeń
24
Data : Czwartek, 24 styczeń
26
Data : Sobota, 26 styczeń
31
Data : Czwartek, 31 styczeń

Australia Zwiedzaj I Pracuj- Z Olsztyna Na Antypody!

Wykłady, Prelekcje
Termin: czwartek, 13 grudzień 18:00

Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie ul. Oczapowskiego 12b, 10-719 Olsztyn

Kulturalne podróże w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie.

Z cyklu „Biblioteka Podróżnika” mamy zaszczyt zaprosić Was na spotkanie „Australia zwiedzaj i pracuj – moja podróż na Antypody” z naszą absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych, jak również wiceprezes oraz bardzo aktywną działaczką Koła Naukowego Inwestorów w latach 2011-2013, co jest naszym powodem do dumy.

Cecylia Chabinowska podczas spotkania opowie jak zmieniła swoje wieloletnie marzenia w codzienność, zostawiając ojczyznę i wylatując na koniec świata - do Australii. Na kontynent, który się diametralnie różni od Europy, i to nie turystycznie, ale z zamiarem spędzenia tam minimum 12 miesięcy. Pokaże, że nic nie jest niemożliwe ani nawet bardzo trudne, jeżeli jest się zdeterminowanym i nastawionym na osiągnięcie sukcesu. Podzieli się z Wami również tym, że nie trzeba dużych zasobów finansowych, by taka podróż była możliwe.

Nie będą to tylko opowieści o tym jaka Australia jest egzotyczna i wspaniała. Będą to przede wszystkim praktyczne informacje przeplatana humorystycznymi anegdotkami z codziennego australijskiego życia.

Oczywiście nie była to podróż usłana różami i idealna od samego początku. Takie rzeczy po prostu nie istnieją! Dlatego też wartością dodaną tego spotkania z pewnością będzie uświadomienie wszystkim jak bardzo taka wyprawa może wpłynąć na osobowość i umocnić charakter. Wykształca i dopracowuje cechy, które są niesamowicie przydatne nie tylko w Australii, ale codziennym życiu gdziekolwiek postanowimy zamieszkać.

Jeżeli lubisz wyzwania, egzotykę i jesteś otwarty na otaczający Cię świąt – serdecznie zapraszamy! Cecylia ze swojej strony może zagwarantować, że będzie to świetnie spędzony czas.

WSTĘP WOLNY
13 Grudnia 2018 
Sala: 116 (I Piętro- ANTRESOLA) 
Biblioteka uniwersytecka UWM w Olsztynie

 

Adres
Michała Oczapowskiego 12B, 10-719 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 17.01.2019