Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
3
5
Data : Sobota, 5 styczeń
11
Data : Piątek, 11 styczeń
12
Data : Sobota, 12 styczeń
13
Data : Niedziela, 13 styczeń
17
Data : Czwartek, 17 styczeń
18
Data : Piątek, 18 styczeń
19
Data : Sobota, 19 styczeń
20
Data : Niedziela, 20 styczeń
22
Data : Wtorek, 22 styczeń
24
Data : Czwartek, 24 styczeń
26
Data : Sobota, 26 styczeń
31
Data : Czwartek, 31 styczeń

Olsztyn Kreatywnie - Vol. 14

Warsztaty
Termin: piątek, 7 grudzień 18:00

Miejsce: Pijana Czapla

Już 7 grudnia, o godzinie 18:00 widzimy się w Pijanej Czapli, na pierwszym spotkaniu Olsztyn Kreatywnie od ponad pięciu lat! Zapoznamy się z ciekawymi inicjatywami, zaplanujemy co dalej z grupą oraz zintegrujemy się w świetnym gronie! Posłuchamy ciekawych przemówień i napijemy się procentowych trunków!

Na wydarzeniu przemówią do nas:

Katarzyna Witkowska, Krzysztof Sopyła - "Pokaż mi swój tekst, a powiem Ci… co osiągniesz, czyli o GoodWrite.it - inteligentnym asystencie"
GoodWrite.it - inteligentny asystent wspomagający kreatywne pisanie - będzie czuwał za Ciebie nad jakością Twojego tekstu. Sprawdzi błędy (nie tylko ortograficzne!), oceni czytelność i przyswajalność tekstu, a także podpowie, kto chętnie go przeczyta. Brzmi nieźle? Jeśli tak, to powiedz, co jeszcze możemy zrobić, aby stworzyć narzędzie, które przyda Ci się w Twojej codziennej pracy.

Magdalena Drozdowicz - Uniwersytet Dzieci - miejsce w którym nauka, biznes i technologie trafiają do najmłodszych.

Co łączy dzieci z naukowcami i biznesmenami? Ciekawość, która nie zna granic. Uniwersytet Dzieci łączy różne grupy. Młodzi zadają pytania, na które dorośli odpowiadają. Rozwija się wyobraźnia, kreatywność, krytyczne myślenie oraz odwaga zgłębiania otaczającego świata. Opowiemy o tym jakich kompetencji uczymy oraz jak przygotowujemy Waszych przyszłych pracowników i pracodawców.

Fundacja Uniwersytet Dzieci od ponad 11 lat rozwija potencjał twórczy i intelektualny dzieci, aby korzystając w pełni ze swoich talentów, wiedzy i możliwości rozumiały otaczający je świat i potrafiły w nim działać. Nasze kluczowe programy to Uniwersytecie Dzieci i Uniwersytet Dzieci w klasie.

 

Następnie pogadamy o Olsztyn Kreatywnie.

Co dalej? O czym chcemy rozmawiać, co pokazywać i jak widzimy przyszłość grupy.

 

A po wszystkich pitchach zasiądziemy do wyskokowych napojów i zintegrujemy się! ?

Nie zapomnijcie, o rejestracji bo ilość miejsc jest ograniczona :) 

 

Telefon
575 191 616
Adres
Górna 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 17.01.2019